Podsumowanie 29 kolejki!

W czubie wciąż ciekawie!

Sieniawa pokonała Strachocine 5-0 i ma wciąż szansę na awans. W niedziele zagra w Zarszynie.Jedna z tych drużyn będzie musiała się pogodzić z pozostaniem w A klasie. Zapowiada się niesamowity mecz.

Krościenko Wyżne urwało punkty Zarszynowi. Po remisie 3-3 Zarszyn by awansować musi przynajmniej zremisować z Sieniawą. A to nie będzie takie proste.

Lotniarz odkuł się po porażce w Bażanówce i zrewanżował się Pionierowi 2-1. Pionier po tragicznym sezonie żegna się z A klasą.

Płomień wyszarpał zwycięstwo z Leskiem. Po bardzo zaciętym pojedynku Zmiennica wygrywa z Sanovią 4-3 i Płomień sprawia niespodziankę.

Mecz o pietruszkę pomiędzy Brzozovią a Izdebkami zakończył się wynikiem korzystnym dla Brzozovi 6-3. Za tydzień ciężki wyjazd Brzozovi na ostatnie starcie w sezonie uda się do Bezmiechowej.

Błękitni pewnie pokonali okrojonego Orła 3-1. I obie drużyny mają po 42 punkty.

Ciekawie jest też w końcówce tabeli.

Dwór Kombornia wygrywa z Sanbudem i traci tylko 2 punkty. Wszystko zależy od ostatniej kolejki kto odpadnie z A klasy.

Karpaty Klimkówka pokonały Pielnię i zostają w gronie A klasy na przyszły sezon.

Pogodzenie ze spadkiem są już drużyny Pionier i Pielnia.

Wciąż nie wiadomo kto poleci jako trzeci.

Przekonamy się za tydzień.