Ostatnia Kolejka A Klasy w Tym Sezonie!!!

Liga już na finiszu.

Kibice po raz ostatni w tym sezonie zobaczą na murawie swoich ulubieńców.

Mecz o Awans. Zarszyn na swoim boisku podejmie drużynę z Sieniawy. Ten mecz jest na wagę złota. Drużyna która wygra (Zarszynowi wystarczy remis) będzie świętowała awans do Klasy O. Po ostatnim układzie kolejki tak się złożyło że ten mecz zadecyduje kto ostatecznie awansuje jako drugi.

Górnik Strachocina drużyna która jest już w Okręgówce zagra z Płomieniem. Strachocina przegrała z Sieniawą a Płomień wygrał z Sanovią. Napewno póki piłka w grze zawodnicy będą walczyć do końca.

Sanovia zagra u siebie z Błękitnymi. Błękitni na fali 2 zwycięstwa z rzędu natomiast Lesko przed własną publicznością będzie chciało zmazać palmę ze Zmiennicy gdzie przegrali 4-3.

Lotniarz Bezmiechowa w ostatnim meczu na własnym stadionie zagra z Brzozovią. Napewno Lotniarz nie odpuści tego meczu. Będzie się starał zrewanżować za poprzednią rundę gdzie przegrał w Brzozowie 3-2.

Dwór zagra u siebie z Krościenkiem. Kombornia w strefie spadkowej. Krościenko zremisowało z Zarszynem 3-3. Kombornia żeby myśleć jeszcze o pozostaniu w A klasie musi wygrać a Długie przegrać.

Orion Pielnia zagra z Sanbudem. Sanbud tuż tuż nad strefą spadkową. Pielnia pogodzona ze spadkiem więc raczej zwycięstwo Sanbudu.

LKS Izdebki zagrają z Karpatami. Izdebki grają o nic zresztą tak jak i Klimkówka. Klimkówka po ostatniej wygranej z Pielnią jest pewna utrzymania.

I na koniec Orzeł Bażanówka zagra u siebie z Pionierem.