Derby dla Lotniarza!!!

Pionier Średnia Wieś vs LKS Lotniarz Bezmiechowa 1-2 (0-0)

Bramki :

Dominik Maślak

Piotr Czenczek

Adrian Józefczyk (bramka samobójcza)

Skład:

Janusz Karwaj
Mateusz Tylka
Hubert Otta
Mariusz Mularz
Adrian Józefczyk
Marcin Otta
Dominik Maślak
Bartek Kabala
Marek Latusek
Piotr Czenczek
Karol Szmyd
Rezerwa:
Damian Bielak
Zmiany:
80 min za Dominika wchodzi Damian

Mecz rozpoczęli gospodarze.

Pierwsza połowa meczu to dużo niecelnych zagrań, dużo błędów z jednej jak i z drugiej strony.

Lecz to Lotniarz już z początku miał sytuację sam na sam wyszedł Karol ale nie zdołał pokonać bramkarza Pioniera.

Gospodarze próbowali kontratakować i mieli swoje sytuację ale nie potrafili trafić w bramkę Lotniarza.

Pierwsza połowa zdecydowanie na remis. (0-0)

Druga połowa to już zdecydowanie lepsza gra gości z Bezmiechowej którzy rzucili się do ataku.

Stały fragment gry dla Bezmiechowej.

Rzut rożny.

Dośrodkowanie Sianka wykorzystuje Dominik Maślak który przystawia głowę i trafia do siatki Pioniera.

I 0-1 dla Lotniarza.

Pionier po straconej bramce bardziej się odkrył i to musiało się tak dla nich skończyć, wpada 2 bramka.

Sianko wrzuca piłkę na krótki słupek gospodarzy nie porozumienie bramkarza z obrońcą i mamy 0-2.

Mecz toczył się dalej.

To fatalnego błędu Lotniarza doszło w 80 minucie gdzie Adrian zgrywał piłkę do Bramkarza jednak ten tego nie zauważył, piłka przelobowała bramkarza i niestety w konsekwencji gol samobójczy i stało się 1-2.

Średnia Wieś po tej bramce zdecydowanie przycisnęła Lotniarza ale nie zdołała zdobyć 2 bramki na remis.

Szczęście pomogło Lotniarz wyjeżdża ze Średniej Wsi z 3 punktami.