A klasa na finiszu!!!

Sezon 2014/2015 już za nami.

Lotniarz Bezmiechowa jako beniaminek rozgrywek kończy sezon na trzeciej pozycji. Bardzo dobry wynik dla Lotniarza. Miejsce w pierwszej trójce to bardzo duże osiągnięcie jak na Beniaminka z Bezmiechowej. Pokazaliśmy że warto zwracać uwagę na młodzież. Pokazaliśmy w tym sezonie w A klasie waleczność do końca, w każdym meczu zostawione serducho na murawie, walka, czasem mieliśmy Wesołe chwile a czasem łapaliśmy dołek i niestety atmosfera troszkę się psuła.W ostatnim meczu sezonu pokonaliśmy Brzozovię aż 8-0 to chyba największy wynik osiągnięty przez nas.Ci którzy w nas nie wierzyli myślę że w końcu uwierzą. Sprawiliśmy w tym sezonie nie jedną niespodziankę. Teraz przerwa a za 3 lub 3 tygodnie wracamy do pracy.

Górnik Strachocinaawansował do klasy Okręgowej już pare kolejek wcześniej. Gratulujemy awansu i życzymy samych sukcesów w Okręgówce.

Jako drudzy awans wywalczyli zawodnicy z Zarszyna. Pokonali Wisłok Sieniawa 3-0 i dzięki temu Lotniarz wskoczył na podium. Zarszyn zasłużył na awans. Również Gratulujemy i życzymy sukcesów w Klasie wyższej.

Miejsce 4 w tabeli zajmuję Wisłok Sieniawa. Mieli też swoje chwile w tym sezonie. Byli na miejscu Lidera przez parękolejek. Ale widocznie coś się posypało.

Na 5 miejscu kończy Sanovia Lesko. Pierwsza runda tragiczna w wykonaniu Sanovii, ale w drugiej rundzie gdzie stery przejął nowy trener Sanovia zaskoczyła, i znalazła się w czubie tabeli.

6 miejsce dla Orła z Bażanówki. Orzeł w ostatnim meczu pokonał Spadkowicza Pionier Średnia Wieś 2-0. Dla Bażanówki ta runda była też niesamowita. Pamiętamy gdy po pierwszej rundzie sezonu znajdowali się przy końcu tabeli.

Na 7 lokacie ulokował się Wisłok z Krościenka Wyżnego. Wisłok pewnie pokonał Dwór 2-6 i zapewniłsobie 7 lokatę.

8 pozycja dla Brzozovi która w tragiczny sposób przegrywa w Bezmiechowej. Brzozovia poprostu została znokautowana przez Lotniarza 8-0. Goście długo nie zapomną tego meczu.

9 lokata dla Błękitnych z Jasienicy Rosielnej. Jasienica przegrała ostatni mecz sezonu w Lesku 1-0. I jest na 9 miejscu z dorobkiem 42 punktów.

10 miejsce zajmują Izdebki. Izdebki uzbierały tyle punktów co Jasienica 42. Ale w bezpośrednim pojedynku lepsza jest Jasienica. Ostatni mecz przegrali z Klimkówką 1-4

11 pozycjew tabeli zajmuje Płomień Zmiennica. Płomień zremisował z Liderem 2-2. Na pewno liczyli na więcej w tym sezonie no ale kończą jak kończą.

12 miejsce dla Karpat. Klimkówka obroniłasię przed spadkiem i zostaje w gronie A klasy na przyszły sezon.

Powody do radości ma też Długie. Zakończyli sezon na 13 miejscu i wyszarpali utrzymanie. Na pare kolejek do tylu wyglądało to groznie dla zawodników Sanbudu, ale dali rade.

I niestety Trójka która spada do B klasy:

Dwór Kombornia 32 punkty 9 zwycięstw 5 remisów 16 porażek

Orion Pielnia. 28 punktów 8 zwycięstw 4 remisy 18 porażek

Pionier Średnia Wieś. Pionier przez cały sezon zdołał ugrać tylko 10 punktów. 2 zwycięstwa 4 remisy i 24 porażki

Sezon się zakończył.

Do zobaczenia w sierpniu.